Česky

Vítejte na stránkách Chaty Churáňov,

Rodinný penzion, který se nachází přímo u konečné stanice sedačkové lanovky na Churáňov.  Ideální místo pro vaši zimní i letní dovolenou.  V zimě,pokud nám přejí sněhové podmínky, obujete lyže přímo před chatou a jste na sjezdovce u sedačkové lanovky, a nebo na sjezdovce U Horejšů, kde se nachází lyžařská škola pro vaše děti, které se učí prvním lyžařským krůčkům a navíc zde naši hosté mají 20% slevu  -  www.zadov.cz.   

Přímo od chaty můžete vyrazit do lyžařských stop, které jsou pravidelně upravovány. Můžete využít vleků a služeb lyžařského areálu Zadov - www.lazadov.cz.

V létě idální výchozí místo pro vaše cyklovýlety a pěší tůry.   

O Chatě churáňov

Chata Churáňov je nekuřácký penzion.

Ubytování  v 2 – 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a wifi. Na chatě máme malou posilovnu, hernu pro děti, dětské hřiště venku,úschova kol a lyží, parkoviště přímo pře chatou. Dále se v chatě nachází whirlpool a sauna.  

Penzion i jeho okolí si můžete prohlédnout na krátkém zimním videu, které jsme pro Vás připravili. K dispozici máme samozřejmě i letní variantu videa.

Těšíme se na shledanou.

Krásky, které na vás čekají. Když jste chudí a když jste bohatí. Je jim to jedno. Koneckonců je to videochat s mladými dívkami Vibra Game , kteří chtějí být s vámi kdykoli během dne nebo noc. Koukni na to.
Buy Azithromycin from a trusted supplier at a reasonable price in USA without unnecessary overpayments.
Vyzkoušejte novou automaty247.com/automaty-za-penize , abyste dnes vydělali slušné peníze!
Take a look and learn more about bitcoin dice with faucet to be aware of how easy you can make money today!
CHATA CHURÁŇOV
Zadov 157
384 73 Stachy
mapa

mobil: 723 939 159
e-mail: hanka@chatachuranov.cz
 -
 -
 -

© 2021 Chata Churáňov | hanka@chatachuranov.cz | +420 723 939 159